BLUETOOTH

“A më kishe çuar te nona?”, Enca ndez rrjetin me foton e fundit

11:00 - 08.10.19 Gazeta Shqiptare

Enca Haxhia është një nga këngëtaret e pëlqyera kryesisht nga të rinjtë në tregun muzikor shqiptar. Ajo gjithashtu është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale, ku edhe është tejet aktive. Shpesh, ajo publikon fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ndërsa nuk mungojnë edhe ato provokuese. Enca së fundmi ka publikuar një foto ku shfaqet veshur me një fustan të zi dhe shihet shumë elegante.Kjo elegancë ka bërë që ajo krahas fotos të shkruajë: “A më kishe çuar te nona?”. Pak kohë më parë edhe reperja Tayna kishte postuar një fotografi me përshkrim të këtij lloji. Ajo është shfaqur në një pozë provokuese në bikini, ndërsa ka shkruar: “Ëndrra e çdo vjehrre”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.