BLUETOOTH

Morena Maraku krejtësisht nudo, modelja më seksi se kurrë

10:40 - 08.10.19 Gazeta Shqiptare

Morena Taraku nuk po di të ndalet. Bukuroshja së fundmi ka postuar një foto, ku shfaqet komplet e zhveshur. Modelja dhe këngëtarja befason me imazhin që ka ndarë në “Instagram”.Me të ndarë foton në llogarinë e saj, kanë vërshuar komentet e fansave. Disa prej tyre e kritikojnë, të tjerë e komplimentojnë. Modelja shihet pa rroba, krejtësisht nudo, ndërsa ekspozon tatuazhet dhe mbulon gjoksin me dorë. Edhe fotografi Uka ka postuar të njëjtën foto, ndërsa pritet që të publikohen edhe fotot e tjera të modeles seksi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.