Bota

Pamjet e rënda/ Ja si u goditën policët italian brenda komisariatit

11:44 - 08.10.19 gsh

Një ngjarje e rëndë ka tronditur në Triesten, Itali, tre ditë më parë. Tashmë mediat Italiane kanë bërë publike dhe pamjet.  Nga kjo ngjarje mbetëm të vrarë 2 karabinierë dhe u plagosën tre të tjerë. Ne foto paraqitet momenti kur autori nis të qëllojë me armë policët, duke lënë të varë dy prej tyre, Matteo De Menego dhe Pierluigi Rotta.Ngjarja ndodhi pasi dy vëllezër ishin arrestuar për vjedhje. Njëri prej tyre kishte kërkuar të shkonte në tualet, por i kishte vjedhur armën njërit prej agjentëve, duke nisur të gjuajë mbi ta.

italiiii italiaa italiaaa italiii italia 999 italiaaaa
<
>

Autorët janë dy vëllezër Carlysle Stephan Meran, 32 vjeç, dhe Alejando Augusto Stephan Meran, 29 vjeç,  të dy me kombësi nga Republika Domenikane.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.