Show-Bizz

Biseda me ministret shqetëson Majkon, çfarë ndodhi sot në Parlament

13:06 - 09.10.19 gsh

Seanca e sotme plenare ka kaluar pa debatet që jemi mësuar ti shohim në televizion. E duket se deputetët kanë qenë më të qetë ndaj kanë gjetur kohë edhe për të biseduar mes njëri-tjetrit. Ashtu si shihet edhe në këto foto, një bisedë ka qenë edhe mes ministrave. Në foto shihet ministri Pandeli Majko që bisedën me ministren e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu dhe atë të Drejtësisë, Etilda Gjonaj. Por ashtu si duket, kjo bisedë nuk ka kaluar edhe aq lehtë. ndoshta Majko ka dëgjuar diçka që nuk i pëlqen, përsa kohë ka reaguar. Pas fotove ku shihet duke folur me ministret, ministri duket i tensionuar. Çfarë të ketë ndodhur vallë mes tre ministrëve?ministreee majko ministrett majko mbyll syte ministraa
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.