Show-Bizz

Enca nervozohet nga ndryshimi i ri në ´Instagram´, kë ka dashur të përgjojë këngëtarja

13:35 - 09.10.19 gsh

Ndryshimi i fundit i një ndër rrjeteve sociale më të përdorur ´Instagram´ është largimi i opsionit ´´following activity´´, ku çdo person mund të shikonte se çfarë fotosh pëlqenin apo komentonin miqtë.Siç duket dhe nga postimi i Encës në ´Insta story´ ky ndryshim e ka nervozuar .

“Çfarë dreqin, kan hequr opsionin “following activity” ne Insta. Nuk përgjojmë dot asnje tani. P.s. Kjo do kete qene ideja e ndonje mashkulli!”, ka shkruar ajo.

Vallë kë ka dashur të përgjojë Enca?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.