Aktualitet

Kapet i kërkuari për vrasje, si u ndalua i “forti” i Tiranës në Durrës

13:41 - 09.10.19 gsh

Arrestohet në Durrës i kërkuar i policisë, Elvis Gaçaj. Gazetarja Dorjana Bezat bën me dije për Gazeta Shqiptare se Gaçaj i ka ikur postbllokut të policisë dhe është ndjekur nga policia Ku është kapur më pas me një pistole pa leje me vete.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.