Aktualitet

“Luan Hajdaraga, miku i të gjithëve”, sot pasdite dokumentari në kinema “Millenium”

08:42 - 09.10.19 Gazeta Shqiptare

Sot pasdite, ne kinema Millenium, shfaqet dokumentari i pergaditur per Luan Hajdaragen, politikanin dhe pedagogun e njohur, qe u nda para kohe nga jeta, nje vit me pare.
Ky dokumentar eshte pergatitur nga TVSH ne bashkepunim me Universitetin Mesdhetar.
Ne kete event, pritet te jene te pranishem shume miq dhe njerez qe e kane njohur nga afer Hajdaragen, i cili mbetet nga personazhet e politikes dhe publikut, i pranuar dhe i dashur nga te gjithe.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.