Kronikë

“Për çdo të ri që do t’i shërbejë Atdheut”, Xhaçka: 300 vende të lira pune në FA

09:59 - 09.10.19 gsh

Nëse jeni në kërkim të një vendi pune, Forcat e Armatosura të Shqipërisë ofrojnë 300 pozicione të lira. Lajmi është bërë i ditur nga vet ministrja e Mbrojtjes, Olta Xhaçka, ku përmes një postimi në ‘Facebook’ u bën thirrje të rinjve që të bëhen pjesë e FA-ve.“Për çdo të ri me vullnet që do t’i shërbejë atdheut dhe vetes, Forcat e Armatosura të Shqipërisë janë vendi i duhur!

Mbi 300 pozicione të lira pune ofrohen anembanë vendit, për çdo të ri me arsim të mesëm e sipër. Nëse ke një zanat eja shërbe në FA, nëse s’ke, eja përfitoje. Për më shumë info vizitoni linkun më poshtë:

https://bit.ly/2MoTqBs

Bëni tag edhe shokët e shoqet!”, shkruan ministrja.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE