Show-Bizz

´´Të dua shumë gruja jem´´ Alban Ramosaj flet për lidhjen me Niki Delijorgji

10:48 - 09.10.19 gsh

Alban Ramosaj është vënë në qëndër të vëmendjes, shkak është ´´dedikimi´´ që i ka shkruajtur modeles së njohur Niki Delijorgji. Kjo e fundit është shprehur se këngëtari Alban Ramosaj i ka dedikuar këngë dhe këtë e ka pranuar dhe vetë ai.Albani në një postim të modeles Delijorgji shkruan: ´´ Të du shum gruja jem´´.

Modelja i përgjigjet: ´´Ti e din une shume shpesh n´menje t´kom, sa here t´merr malli vec coj syt n´hon´´.

Albani nuk e ka konfirmuar lidhjen e tij por disa ditë më parë deklaroi se është në lidhje dashurie por nuk dëshiron ta bëjë publike.

I ftuar në programin e mbasites ‘Rudina’ moderatorja e ‘ngacmoi’ këngëtarin për marrëdhënien që kishte me modelen, dhe nëse kishte apo jo diçka mes tyre.

“Nikin e njoh që para shumë vitesh, është një vajzë shumë e talentuar dhe muzikalisht, gjë që ende nuk është ekspozuar, por ne jemi duke punuar në studio për këngët e saj. Kemi një shoqëri shumë shumë të mirë, të pastër dhe prej një shakaje të brendshme në rrethit tonë, na kanë shpallur burrë dhe grua. Por është komplet një shaka”, u përgjigj Albani ndaj pyetjeve ngacmuese.

Megjithatë Rudina nuk e la me kaq.

“Ty të ka rënë në kokë për Nikin, njeriu kur është i dashuruar nuk e mbulon dot”, i tha ajo.

Këngëtari tregoi një nga ’emojit’ me zemra që kishte në tavolinë duke na lënë të dyshojmë se ka diçka më shumë se thjesht shoqëri.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.