Aktualitet

Burri në burg/ Dy meshkuj përplasen me armë në shtëpinë e saj, gruaja e martuar edhe më herët

12:14 - 10.10.19 gsh

Marsida Qatja është vënë në qendër të vëmendjes ditën e sotme, pasi në shtëpinë e saj u vra ish-i dashuri dhe u plagos një tjetër. Ndërkaq në media është zbardhur dhe dëshmia e saj. Por duket se 30-vjeçarja është vënë në hetim nga Prokuroria edhe për dëshmi të rreme. Por duket se historia nuk mbaron me kaq. Një histori e denjë për filma është ajo e jetës së nëna e 3 fëmijëve ka pasur një jetë të trazuar.Bëhet me dije se ajo ka qenë njëherë e martuar më herët, e pas asaj ndarjeje, apo është rimartuar me bashkëshortin që aktualisht është në burg të Gjermanisë. Ndërkaq vetëm pak kohë më parë ajo i ka dhënë fund edhe historisë jashtëmartesore edhe me viktimën, Dritan Haxhollin. E gjendur nën kushtet e presionit nga ky i fundit, ajo ka njoftuar në shtëpinë e saj, Bledar Tocin, me të cilin dyshohet se ka nisur një lidhje të re dashurie si dhe dy miqtë e saj. Pak para mesnate në shtëpinë e kësaj të fundit ka ndodhur edhe përplasja me armë mes dy meshkujve në dukje xheloz për njëri-tjetrin.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.