Aktualitet

Me biznes privat/ Kush është gruaja që u bë “mollë sherri” në Kavajë. Në banesë edhe fëmijët gjatë ngjarjes

10:34 - 10.10.19 gsh

Marsida Qatja është vajza që u bë shkak e vrasjes në Kavajë.  Qatja është e martuar, burri i të cilës ishte në burg në Gjermani, ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, ky i fundit i divorcuar. Pasi Marsida kishte vendosur që t’i jepte fund historisë me Haxhollin, rreth 38 vjec, ishte lidhur me shtetasin Bledar Tocin, polic burgu, i cili mbeti i plagosur. Ashtu si shihet, Marsida, nënë e tre fëmijeve bënte një jetë luksoze, si dhe dispononte një biznes të sajin, një agjensi turistike.FËMIJËT NË BANESË NË KOHËN KUR NDODHI KRIMI

Ngjarja në Kavajë mund të kishte përmasa edhe më të frikshme sesa kaq. Në banesën e Marsida Qatja, në momentin kur ndodhi krimi kanë qenë edhe 3 fëmijët e saj të mitur, përkatësisht të moshave 10, 7 dhe 2 vjec.

 

72179693_387483005522063_914616360879783936_n 71856481_2466254456744201_2139869804855558144_n 49069627_806524146354906_1080496656505372672_n 62090746_908405789500074_2612547242296344576_n
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.