Show-Bizz

U tha se janë ndarë/ Rudina shfaqet e relaksuar në krah të bashkëshortit

16:08 - 10.10.19 gsh

Prej më shumë sesa një muaji mediat “zien” për ndarjen e Rudina Dembacajt nga bashkëshorti. Shkak për këtë ndarje u tha se është bërë lidhja e aktores me ish-deputetin e Parlamentit. Por duket se zërat për këtë lajm po shuhen dita ditës. Rudina është fotografuar së bashku me bashkëshortin e saj duke pirë kafe. Çifti shfaqen të qetë nën shoqërinë e njëri-tjetrit, duke pirë kafe. Edhe më herët vetë Aleksandri ka postuar foto dhe video ku shfaqet së bashku me gruan e tij dhe vajzën e tyre. Deri më tani në daljet e saj publike, Rudina nuk ka pranuar të flas më shumë rreth këtij lajmi, duke ngatërruar edhe më shumë të gjithë publikun.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.