Aktualitet

Vrasja në Kavajë/ Kush është polici i plagosur dhe viktima (Emrat)

08:44 - 10.10.19 gsh

Zbulohen emrat e personave që janë përfshirë në konfliktin me armë mëngjesin e sotëm në Kavajë që çoi në vrasjen e një personi dhe plagosjen e një polici burgjesh. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” se viktimë ka mbetur shtetasi Dritan Haxholli, partner i gruas së re, ndërsa polici i plagosur është Bledar Toci.Sipas Bezat, Haxholli sa ka hyrë në banesën e ish-të dashurës ka qëlluar me armë, duke plagosur policin e burgjeve Bledar Toci. Ky i fundit më pas ka qëlluar me armën e shërbimit duke vrare të riun.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE