Kosova

Arrestohet në Kosovë pedofili, përdorte fëmijë për pornografi

13:19 - 15.10.19 gsh

Ditën e djeshme rreth orës 19:30 në Prishtinë, Policia e Kosovës ka arrestuar një shtetas të huaj, i cili dyshohet se përdorte fëmijë në pornografi.
Sipas njoftimit të policisë , në vendin e ngjarjes personit ju sekuestrua një laptop, një telefon celular dhe një aparat fotografik të cilat i përdorte për të bërë regjistrimet.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.