Kryesore

Pas largimit të Briken Fejzullait, Veliaj prezanton kryebashkiakun e ri të natës, ja kush është

20:44 - 16.10.19 Gazeta Shqiptare

Kryebashkiaku Erjon Veliaj ka prezantuar sot “kryebashkiakun e ri të natës”, Rezart Cenaj. Z. Cenaj e merr këtë detyrë pas dorëheqjes së Briken Fejzullait. Ja ç’thotë vetë “kryebashkiaku i natës” në një postim në “Facebook”.POSTIMI I PLOTE

Tirana është qyteti ku unë kam guxuar, kam punuar, kam krijuar familje dhe ku kam dëshirën të jap kontributin tim.

Tirana është një qytet i ri, me adrenalinë, me njerëz profesionistë, punëtorë, të guximshëm, që sjellin çdo ditë risi në industrinë e shërbimit dhe atë të kohës së lirë.

Jam shumë mirënjohës që m’u besua pozicioni i Kryetarit të Bashkisë së Natës nga Erion Veliaj dhe Bashkia e Tiranës për të dhënë maksimumin për zhvillimin e këtij sektori.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.