BLUETOOTH

Me mijëra euro për një veshje seksi, sa harxhoi Nora Istrefi në sfilatën e Valdrin Sahitit

11:27 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Gjashtë ditë më parë, Valdrin Sahiti shpalosi koleksionin e tij të ri në kuadër të Class Fashion Show në Tiranë. Shumë të ftuar kishin rastin që të dukeshin sa më bukur teksa ishin dëshmitar të kreacioneve të Sahitit. Ndër të ftuar të famshëm padyshim që ishte edhe Nora Istrefi – që ra në sy me veshjen e saj. Sipas llogarisë në Instagram @what.they.wearin – Nora Istrefi kishte veshur një fustan të markës Zara (39.95€) me vathë të dizajnuar nga Alessandara Rich (465€), si aksesor tjetër një çantë të vogël Dior (2,800€) dhe këpucë të kuqe me brosha nga Zara (49.95€). Pra një total prej 3354.9€ për një sfilatë të mikut të saj më të ngushtë!Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.