BLUETOOTH

Momente të ëmbla! Granit Xhaka na tregon jetën e tij të re pas ardhjes së të bijës në jetë

18:00 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Vetëm 10 ditë më parë, futbollisti shqiptar, Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Në jetë erdhi një vogëlushe dhe ata vendosën ta pagëzojnë me emrin e veçantë, Ayana.Ndonëse ka vetëm pak ditë që ka ardhur në jetë, Ayana ua ka ndryshuar jetën prindërve të saj dhe këtë e ka treguar Graniti nëpërmjet një fotoje. Ai ka publikuar në ‘Instagram’ një foto shumë të ëmbël ku shfaqet bashkë me vogëlushen, teksa e mban në krahë. “Duke kaluar kohën e lirë me princeshën time”, shkruan Graniti. Tashmë duket se çdo gjë rrotullohet rreth të porsalindurës dhe babi Graniti po e bën detyrën ashtu siç duhet. Një baba shembullor e i përkushtuar!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.