BLUETOOTH

Rikthehet Noizy me “Colpo Grosso”, femra që preken dhe puthen ndezin rrjetet

18:00 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Mbrëmjen e djeshme, Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj. Kënga mban titullin “Colpo Grosso” dhe që në minutat e para të publikimit ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.Kënga sigurisht është shoqëruar edhe me videoklip dhe në të ka skena të nxehta me femra. Ato puthen dhe përkëdhelen me njëra-tjetrën dhe sigurish ndonjëherë padashje prekin edhe reperët. Pjesën e tij të tekstit Noizy e këndon në shqip dhe e ndërthur me disa fjalë anglisht. Të shohim nëse do të thyejë rrjetin me klipin e bashkëpunimin e fundit reperi shqiptar.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.