Kryesore

Xheni Karaj bën deklaratën e papritur: Do të haja një darkë me Mesila Dodën

19:11 - 19.10.19 Gazeta Shqiptare

Prej disa kohësh mes komunitetit LGBT dhe ish-deputetes Mesila Doda ka patur disa keqkuptime pas deklaratës së saj kundër homoseksualëve.Drejtorja Ekzekutive e Aleancës LGBTI Xheni Karaj e ka sulmuar atë disa here.

E ftuar në një emision pasditeje, ajo ka vendosur këtë herë  të bëj ironi me ish- deputeten.

E pyetur se me cilin personazh të njohur do të kishte dëshirë të darkonte, Xheni duke qeshur ka thënë:

“Do të kisha qejf me ndonjë politikane, të tipit Mesila Doda”.

Nuk dihet se si do e presi Mesila Doda këtë deklaratë, por gjithçka mbetet për t’u parë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.