Media

22 vite në ‘Opinion’, Blendi Fevziu zbulon 3 personazhet që i kanë lënë mbresa dhe do t’i intervistonte sërish

17:16 - 21.10.19 Gazeta Shqiptare

Moderatori Blendi Fevziu është dalluar gjimonë për besnikërinë që i ka kushtuar emisionit ‘Opinion’.Ai prej 22 vitesh ka drejtuar këtë emision, duke intervistuar personazhe të ndryshëm të politikës shqiptare, medias, sportit dhe fushave të tjera.

Mirëpo, këtë herë i pyetur nga Luana Vjollca se cilin personazh do e intervistonte sërish nëse do i jepej mundësia, Blendi nuk tha vetëm një emër por tre të tillë. Moderatori nuk i ndante dot nga njëri-tjetri.

‘Mbretëresha Geraldinë, e kam intervistuar kur ajo ishte 90 vjeç, Isuf Vrioni dhe Ismail Kadare’, u shpreh Fevziu.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.