Kryesore

“F*ck off”, Granit Xhaka nuk përmbahet. Tifozët e Arsenal e fërshëllejnë, kapiteni hedh fanelën

23:42 - 27.10.19 Gazeta Shqiptare

Arsenal ka zhgënjyer në shtëpi përballë Crystal Palace me vendasit që nuk shkojnë më shumë se një barazim 2-2.Sokratis dhe David Luiz shënuan dy gola për 10 minuta, por miqtë pësuan gol nga Milivojevic dhe Ayew në pjesën e dytë. Mirëpo, “protagonist” i ndeshjes është bërë kapiteni Granit Xhaka, i cili i fërshëllyer nga tifozët e ekipit të vetë në momentin që po dilte nga fusha nuk është përmbajtur dhe iua ka prerë shkurt.

“Fuck off”, u tha mesfushori shqiptar tifozëve që po e fishkëllenin, ndërsa si për t’i injoruar hoqi bluzën dhe iu drejtua dhomave të zhveshjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.