20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 28 Tetor 1999/ “S’lëviz administratën”. Meta: Majko në qeveri

07:00 - 28.10.19 Gazeta Shqiptare
  • Manjati i kibernetikës, Firmaxh hedh akuzën e madhe: SHBA ka vjedhur teknologjinë e UFO-ve

Milleniumi i ri alienët po na trikasin në derë

“Unë besoj shumë në teorinë që alienët na kanë dhuruar teknikën e tyre kibernetike. Dhe unë jam në pozicionin e vetëm që të komunikoj një mesazh jashtëzakonisht të rëndësishëm  • “S’lëviz administratën”

Malaj zëvendësministër

 Meta: Majko në qeveri

  • Kryeministri i ri: Unë do bashkëpunoj fort me opozitën

  • Pranga militantit të Berishës

PD: Lushaj në burg se njihte vrasësit e Azemit

Shkrim nga Erjon Tase

Rreth orës 17:30 pasi është rrethuar e gjithë zona përreth shtëpisë private të Sali Lushajt në Kodër-Kamëz një grup i forcave speciale ka arrestuar brenda banesës së tij 44-vjeçarin e kërkuar. Në momentin e prangosjes mësohet se ka qenë prezent bashkëshortja, fëmijët e Lushajt, ndërkohë që nuk ka pasur ndonjë rezistencë

  • Ekzekutohen 9 deputetë

Armeni, vrasin kryeministrin në Parlament

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.