Sport

Çiljeta rikthehet në stadium, Gjici i qeshur dhe Braçe me Demin/ Fotografitë e ndeshjes që u mbyll në paqe Partizani – Kukësi

20:10 - 28.10.19 Gazeta Shqiptare

Ka përfunduar në barazim pa gola super ndeshja mes Partizanit dhe Kukësit e vlefshme për javën e 10-të në Kategorinë Superiore.Në ndeshjen e cila u zhvillua në “Selman Stërmasi” të kuqtë nuk arritën që të shënonin pasi çdo tentativë u neutralizua nga portieri i Kukësit, Xhika. Pas këtij barazimi, Partizani kryeson Superligën me 18 pikë të grumbulluara, 1 më shumë se Bylisi i vendit të dytë që barazoi ditën e djeshme kundër Teutës.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.