20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 29 Tetor 1999/ Dje në kryeqytet. Dramë dashurie e traumë psiqike

07:00 - 29.10.19 Gazeta Shqiptare
  • Dossier

Princ Vidi ka vjedhur thesarin e Shqipërisë

  • Dje në kryeqytet

Dramë dashurie e traumë psiqike

Vetëvriten 2 adoleshente  • Dje kulisat dhe emrat e kabinetit të ri

Meta-Çeço “çifti i ri” në krye të qeverisë

  • “Liroje, ose të vramë familjen”

Njerëzit e VEFA kërcënojnë prokurorin

Vetëm 3 ditë afat i kanë ngelur prokurorit Ajaz Gjeta për të plotësuar kërkesën e paraqitur nga persona anonimë, të cilët e kanë ripërsëritur kërcenimin e tyre përgjatë ditës së mërkurë, duke kërkuar lirimin e menjëhershëm të Vehbi Alimuçës.

  • Londër/ E rrallë

Rrufe në sutjena vriten dy gra

Londër – Telat e sutjenave kanë lënë të vdekura dy tajlandeze në kryeqytetin britanik. Një rrufe e përçuar në pjesën e hekurt të veshjes së brendëshme ka ndarë nga jeta dy gratë e reja një natë me shi e shkreptima në Londër. Ky është konkluzioni që kanë arritur hetuesit anglezë, pasi kanë shqyrtuar nga afër trupat e viktimave.

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.