20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 30 Tetor 1999/ Apel i prindërve të 6-vjeçarit nga Vlora për rrëmbyesit: Na ktheni Denisin, shitëm gjithçka për ju

07:00 - 30.10.19 Gazeta Shqiptare
  • Shqipëri

Eh, ç’gjueti bëhej në shekullin e XIX

  • Apel i prindërve të 6-vjeçarit nga Vlora për rrëmbyesit

“Na ktheni Denisin, shitëm gjithçka për ju”

  • Bekohet qeveria Meta

Amerikanët duatrokasin Ministrin e Privatizimit

  • Elbasan/ Rasti i tretë mister

Var veten në banjën e burgut

Një 27-vjeçar nga Klosi i Elbasanit i dënuar në 15 vite heqje lirie i ka dhënë fund jetës paraditen e së enjtes duke përdorur çarçafin. Eduart Meta i cili prej nje viti nuk shifte gjë tjetër veç mureve, rrethimit me tela dhe policëve gjendej në qelitë e burgut të Kosovës nën akuzën vjedhje me armë.  • Sondazh/ PRO vetem 3 përqind

Prezervativin? Nuk kemi ç’e duam

Vetëm 3 për qind e të rinjve përdorues të rregullt. Numri i atyre që iu afrohen farmacive çdo ditë për të blerë prezervativë nuk i kalon 10 vetët për çdo rreth të Shqipërisë. Tirana është konsumatorja më e madhe e kontraceptivëve me mbi 35% të totalit të shitjeve të firmave kryesore.

 

 

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.