20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 31 Tetor 1999/ Ekzekutim me pistoletë. 17-vjeçarja vret babanë: Na rrihte çdo ditë

07:00 - 31.10.19 Gazeta Shqiptare
  • Me Mirandën oficeren e parë të Elbasanit

“Unë policja e Kosenit vë në rresht 50 burra”

  • Ekzekutim me pistoletë

“Na rrihte çdo ditë”17-vjeçarja vret babanë

  • Speciale

Si jetojnë 5 te huajt në burgjet shqiptare

  • Pas takimit Meta – FMN

Nano: Doganat t’i marrë një firmë e huaj

Nëse kjo ide do të realizohej pritet që taksat ne doganat shqiptare t’i vjelë një kompani e huaj e cila duhet të ketë nënshkruar më parë një kontratë me Tiranën zyrtare. Thelbi i kesaj kontrate do jetë që kompania  administruese të derdhë në buxhetin e shtetit shumën që qeveria shqiptare kishte parashikuar të mblidhte nga doganat. Natyrisht ky shërbim nuk do të bëhet falas. Kompania do përfitojë një komision për shërbimin e kryer. Shifrat dhe detajet, sipas pervojës që është zbatuar me parë në vende të tjera.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.