20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 2 Nëntor 1999/ Tragjedi brenda familjes. “E copëtoi” sepse nuk i hodhi pleh tokës. Masakron gruan para fëmijëve.

07:00 - 02.11.19 Gazeta Shqiptare
  • Speciale/ Rrëfimi i artistit: Na ndryshuan jetën në vitet ’60.

“Ne, piktorët e vegjël që u çmendëm pas nudove”.

  • Votimi shtyhet të enjten

Grupi i PS vë në rrezik qeverinë Meta.

Kryetari i PS, Fatos Nano nuk do të jetë i pranishëm në diksutimin që do të bëhet në grupin parlamentar për qeverinë e re të kryesuar nga Ilir Meta. Para se të largohet, Nano ka zhvilluar takime me sekretarët socialistë dhe kryeministrin e ri.  • Formula 1/ Të gjitha polemikat dhe dyshimet

Schumacher zgjedh kampion Hakkinen

  • Tragjedi brenda familjes.

“E copëtoi” sepse nuk i hodhi pleh tokës.

Masakron gruan para fëmijëve.
  • Zhduken 6.

Otranto përpin 2 shqiptarë.

Një tjetër tragjedi shton të mbyturit në Kanalin e Otrantos. Gjate orëve mes ditës se dielë dhe të hënë një motoskaf në bordin e të cilit mendohet të kenë qenë rreth 20 shqiptarë e moldavë është përmbysur në afërsi të qytetit italian.

      • Kukës

Specialët ndalojnë 21 vetë.

Specialët prangosin 21 persona të kerkuar në Kukës. Një operacion i gjerë i forcave të ardhura nga Tirana dhe uniformave blu të Kukësit kanë nisur dje në orët e para të mëngjesit dhe ka vazhduar në orët e vona.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.