Aktualitet

Greqi/ Sekuestrohen mbi 1 kg kokainë, 17 mijë euro dhe makina. Bien në pranga 2 shqiptar

14:42 - 02.11.19 gsh

Policia Greke ka zhvilluar një operacion anti drogë, në këtë operacion ´goditet´ një grup kriminal, ´koka´ e të cilit është një shtetas shqiptar.Operacioni është zhvilluar në Athinë dhe Axaia. Janë sekuestruar 1.1 kg kokainë, 17 mijë euro, 7 celularë dhe disa automjete.

Shtetasit shqiptarë, njëri 35 vjeç dhe tjetri 42 vjeç kanë përfunduar në pranga, së bashku me një shtetas grek 70 vjeç.

Kreu i grupit sipas policisë është shtetasi shqiptarë 42 vjeç.  Policia vijon hetimet dhe kontrollet në objekte të tjera.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.