20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 3 Nëntor 1999/ Policia superaksion në Fier. 3 rrëmbyes në pranga. Lirohet Denisi peng

07:00 - 03.11.19 Gazeta Shqiptare
  • Kryeministri në grupin e PS

Meta: Mos guxoni të sulmoni Nanon

“Unë dhe Nano morëm shumë pergjegjësi mbi veten. Kemi ecur mbi parimin e kontinuitetit të respektimit të koalicionit e të ndërtimit të strukturave ekzekutive. Megjithëse qeveria u krijua për 30 orë nuk kemi vepruar në mënyre arbitrare.”  • Dossier

Arma qe vrau Duçen është në Gjirokastër

  • Policia superaksion në Fier

3 rrëmbyes në pranga

Lirohet Denisi peng

  • Në portin e Durrësit

Kontrabanda, 4 komando në flagrancë

  • Prokuroria

Nafta e Kosovës shitet në Shqipëri.

  • Paradoks

Trimi i mirë me shokë pak

Shkrim nga Edmond Tupja

Thuhet se proverbat shprehin një mendim të plotë, të figurshëm e të mprehtë, i cili përgjithëson përvojën e shumë brezave dhe zakonisht përmban një mësim të urtesisë popullore për jetën e për dukurinë e ndryshme të saj

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.