Aktualitet

Foto/ Kush është “Rrumi”, i forti i Shijakut që u plagos me prokurorin Ndoj

12:42 - 05.11.19 gsh

Ky që shihni në foto është pikërish “Rrumi” i Shijakut, person me precedentë penalë, i cili ndodhet në spital, pasi u plagos në atentatin e 1 nëntorit, teksa udhëtonte në makinë me prokurorin Arjan Ndoji, dhe shoferin e këtij të fundit, Andi Maloku. I njohur si i “forti i Shijakut”, Aleksandër Laho alias Pëllumb Muharremi është një emër i dëgjuar për publikun.  Për ngjarjen, policia arrestoi sot 34-vjeçarin Redjan Rraja, edhe ky një preson me precedentë penalë, ndërsa vijon aksionin në disa qytete të vendit për kapjen e autorëve të tjerë të atentatit.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.