Kosova

Hoxha i premtoi se do linte gruan dhe do martohej me të, 28-vjeçarja e qëllon me armë

10:50 - 06.11.19 gsh

Një ngjarje e papreçedentë ka ndodhur në Mitrovicë, ku një 28-vjeçare ka përfunduar në prangat e policisë për kanosje me armë të një burri. Sipas burimeve të policisë shtetasja me iniciale S.T.,ka kanosur me armë zjarri dhe ka qëlluar, një hoxhë të martuar me dy fëmijë nga Zhabari i Komunës së Mitrovicës, i cili i kishte premtuar të resë, se do ndahej nga gruaja dhe do të martohej më të. Pas denoncimit, është bërë e mundur kapja dhe sekuestrimi i pistoletës së shtetases, ku rasti i është paraqitur prokurorit dhe po hetohet për veprën penale ‘kanosje’ dhe ‘përdorimi i armës’.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.