Sport

Ra nga kati i gjashtë i pallatit, Aldo Teqja surprizon miqtë e Partizanit

11:15 - 06.11.19 gsh

Pak kohë më parë lajmi se portieri i Partizanit ishte rrëzuar nga kati i gjashtë i pallatit tronditi tifozët, por edhe mbarë publikun. Tashmë që Aldo Teqja ka marrë veten nga dëmtimet ka vendosur ti bëjë një surprizë miqve të skuadrës. 24-vjeçari ka shkuar shkuar në fushën e blertë, ku dhe ka ndjekur nga afër stërvitjen e skuadrës së tij.  Duket se rikuperimi i lojtarit po shkon në mënyrën e duhur, dhe në vijim do ta shohim përsëri me pjesën tjetër të ekipit. 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.