BLUETOOTH

Me kë të ketë shkuar? Oriola, pushime luksoze në Dubai

14:00 - 07.11.19 Gazeta Shqiptare

Modelja e njohur Oriola Marashi është një nga vajzat më të komentuara të shoë bizit shqiptar. Ajo herë pas here vendoset në qendër të mediave për shkak të fotove provokuese që publikon në rrjetet sociale.Së fundmi, Oriola ka pozuar në një prej restoranteve më luksoze në Dubai, Emiratet e Bashkuara Arabe. Bukuroshja ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me veshjen që i tregon format perfekte. Oriola shoqërohej nga mikesha e saj Erida Lama, me të cilën ka bërë edhe një shëtitjeje me makinë në shkretëtirë. Dy vajzat shfaqen të veshura me shall karakteristik të arabëve dhe duken tepër të kënaqura nga pushimet

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.