20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 9 Nëntor/ “Kështu e nxora babain nga burgu.” Pagova gjyqtarin 70 milionë lekë

07:00 - 09.11.19 Gazeta Shqiptare
  • Rrëfen djali i përdhunuesit

“Kështu e nxora babain nga burgu”Pagova gjyqtarin 70 milionë lekë

  • Speciale nga i dërguari ynë në Tropojë

Jaho Salihi: Unë i njoh vrasësit

  • Në Burrel

Atentat drejtorit të Burgut

Një shpërthim i fuqishëm ka tronditur të shtunën rreth orës 23:00 pallatin ku banonte Sali Celami, rreth 10 metër larg komisariatit të Policisë. Në pjesën më të madhe i banuar nga familje policësh, pallati është dridhur, duke tmerruar 9 familjet që gjendeshin në shtepi atë natë.

  • Këshilltarët

Ja stafi i ngushtë i Metës

Emri ndoshta më befasues i stafit të Metës është ai i këshilltarit të ri për çështjet e ekonomisë, Selim Belortaja, ish-deputet i PD, ish-anetarë i qeverisë Meksi. Por Meta duket se nuk është nisur nga tesera e Belortasë, por nga jetëshkrimi i tij professional

  • Internacionalja

PS në Paris: Sot pranimi

  • Vlera e hashashit, 300 milionë lekë

Kapen 300 kile drogë në traget

Policia italiane: Ata ishin profesionistë

Kapen 300 kilogramë hashash në tragetin e linjës që vinte nga Durrësi. Në portin e Ankonas forcat e policisë dhe ato të “Guardia di Finanza” e kanë bllokuar një kamion me targa shqiptare që transportonte sasinë e drogës së quajtur: ”Çokollatë” me një vlerë prej të paktën 300 milionë lekësh.

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.