Politike

“Në janar i hynë hajdutët në shtëpi. Çfarë morën? Pse nuk denoncoi?”/ Paloka: Pse Spiropali kërkon mandat të tretë

15:21 - 09.11.19 gsh

Edi Paloka ka reaguar ditën e sotme pas fjalimit të Elisa Spiropalit se Edi Rama dhe qeveria e tij meritojnë dhe një mandat të tjerë. Ish-deputeti ka shkruar në Facebook se Spiropali do një mandat të tjerë që të “kompesojë humbjet” pas grabitjes në shtëpinë e saj në janar të këtij viti. Grabitje kjo, sipas Palokës që nuk është denoncuar kurrë.Statusi i Edi Palokës

Pse i duhet Elises nje mandat i trete ?

Mos valle sepse ne janar te ketij viti i hyne hajdutet ne shtepi ?

Po ne se i vodhen shtepine , pse nuk ka nje denoncim zyrtar ne polici ?!!

Cfare kane vjedhur hajdutet ne shtepine e ministres se Rames , ish-drejtoreshe e doganave, qe nuk e lejon te bej denoncim ne polici ?!!

Prandaj i duhet nje mandat i trete , qe te “kompensoj humbjet” dhe te barazohet prape me koleget ?

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.