BLUETOOTH

Nga Armina tek Alketa, Jonida Maliqi zgjedh bashkëpunimin e radhës

18:00 - 09.11.19 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja dhe blogerja e njohur Jonida Maliqi ka vendosur që pas përfundimit të bashkëpunimit që pati me Armina Mevlanin të kaloj në një të dytë. Kësaj radhe me moderatoren e njohur, Alketa Vejsiu. Do të sjellin një bashkëpunim të ri në botën e veshjeve pas një udhëtimi të bërë në Marakesh. Të dyja do të sjellin një linjë të veshjeve të mëndafshit të quajtur “Helium” duke nënkuptuar se do të ketë të njëjtin efekt ashtu si dhe vetë emri. Të shohin ç’risi do të sjellë kjo linjë e sa do të preferohet nga njerëzit duke qenë se vetë vajzat thonë se do të ketë çmime të mira.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.