BLUETOOTH

Sfidë përvjetori! Julka merr në pyetje Andin, videot të shkrijnë së qeshuri

18:00 - 09.11.19 Gazeta Shqiptare

Ditën e djeshme ata festonin 18-vjetorin e romancës së tyre. Julka u zgjua me idenë të “torturojë” bashkëshortin e saj Andi, me disa pyetje në lidhje me fillimet e tyre e lidhjes. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur postoi dje në Instagram një seri videosh ku shfaqej në rolin e një “hetueseje”. Ajo kishte Andin e përgjumur përballë dhe nisi ta pyeste për puthjen e parë të para 18 viteve, apo sesi ishte Julka atëherë.“Kur burrin e pret një breshëri pyetjesh sa hap sytë! Ja se si e mban mend @andygramm puthjen tonë të parë”, shkruan Julka. Kulmi arrin kur Andi ngatërron sesa vite kanë bashkë dhe thotë se i është fiksuar 17-ta në vend të 18-ës. Ai kujton se kanë plot 17 vjet bashkë, por aty është Julka për ta korrigjuar, pasi ajo mban mend çdo gjë me detaje.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.