20 vite me pare

20 VITE ME PARE – 10 Nëntor 1999/ 250 vetë shtrihen në rrugë. Skafet, rinis revolucioni. Zbulohet punishtja e riparimit të gomoneve

07:00 - 10.11.19 Gazeta Shqiptare
  • Vlorë, nëntë në pranga

250 vetë shtrihen në rrugëSkafet, rinis revolucioni

Zbulohet punishtja e riparimit të gomoneve

Ministri Poçi me dorë të hekurt

Skafistët ngrihen sërish në revoltë

  • Speciale

Rrëfimi i shkrimtares bukuroshe nga Amerika

Roza nga SHBA: Nuk shkova në shtrat me Zogun

  • Dhe gratë e politikanëve

Ku qethen VIP-at shqiptarë

  • Presim fjalën e Tiranës

Tropoja: E gjetëm vrasësin e Haklajt

Janë piketuar personat e parë të dyshuar në lidhje me këtë krim dhe brenda pak ditësh agjentët kriminale të ketij komisariati kanë përpiluar dy relacione, të cilat kanë mbërritur në Ministrinë e Rendit

  • Paradoks

Kush punon ia punojnë

Shkrim nga Edmond Tupja

Deri më sot jemi mësuar me shprehje të tilla si “Kush punon, gëzon”, “Shihni punën dhe jo gunën”, “Puna është nder e lavdi”, “Puna e shdeërroi ne majmunin…

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.