Aktualitet

Protestoi kundër Borschardt, arrestohet 70- vjeçarja

16:57 - 11.11.19 gsh

Një grua e moshuar është arrestuar nga policia pasi u akuzua se ka protestuar kundër Bernd Brochard. Lajmi u bë publik nga ish-kryeministri Sali Berisha, i cili publikoi denoncimin e qytetarit.‘I nderuar Doktor Berisha policia ka mar nje grua 70 vjec Lefterie Duraku sepse ka protestuar ne trotuar kunder Bochardit tek sheratoni’, thuhet në mesazh.

Denoncimi i plotë i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Nje akt banditesk i narkoshtetit, arresotjne zonjen sepse protestoi kunder Brochard.

Denoj me ashpersine me te madhe aktin banditesk te gangstereve me uniforme dhe kerkoj lirimin e saj te menjehershem.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

I nderuar Doktor Berisha policia ka mar nje grua 70 vjec Lefterie Duraku sepse ka protestuar ne trotuar kunder Bochardit tek sheratoni

Ajo ndodhet momentalisht tek komisarjati numer 1

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE