Aktualitet

“Do të fus plumb ballit”/ Ndalohet personi që kërcënonte me jetë kryeministrin Rama

14:35 - 14.11.19 gsh

Një person është ndaluar në orët e para të mëngjesit të sotëm, pasi ka kërcënuar kryeministrin Edi Rama.Mësohet se është ndaluar nga Antiterrori shtetasi Andrea Kurti, nga Puka. Ai jetonte me qira në zonën e “Unazës së Re”, ndërsa ka kërcënuar kryeministrin Rama me telefon dhe përmes rrjeteve sociale.Në një prej sms-ve Kurti i thotë Ramës ‘do të fus plumb ballit’Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE