BLUETOOTH

E mori malli? Stresi poston videon duke “vuajtur”

18:00 - 16.11.19 Gazeta Shqiptare

Janë të ndarë dhe jo vetëm me kilometra. Së fundmi reperi Stresi i ka dërguar një dedikim gruas së tij, Keisit. Kjo e fundit prej disa kohësh jeton në Kanada, pasi të dy kanë vendosur që të marrin një periudhë pauze në marrëdhënien e tyre.  Kësaj here, Stresi këndon në makinë, këngën e reperit tjetër Travis Scott me titull “Sicko mode”, që në shqip përkthehet “një person i sëmurë mendor ose i çoroditur”. Vargjet e këngës që Stresi këndon me kokën mbështetur tek xhami janë: Ajo është e dashuruar me atë që unë jam/ Në shkollë të mesme…. Mesa duket Stresi qenka djalë shumë romantikShfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE