Aktualitet

Foto/ Marsida Qatja më e dashuruar se kurrë, poston foto private me bashkëshortin

15:24 - 16.11.19 gsh

Marsida Qatja ka zbuluar nga rrjetet sociale se jeta tashmë i është kthyer normalitetit. Vetëm pak ditë më parë, ajo së bashku me djalin e vogël është kthyer nga Gjermania. Bëhet me dije se atje, ajo ka takuar dhe bashkëshortin e saj, i cili po kryen dënimin në burg. Ashtu si është kuptuar tashmë marrëdhënia e saj dhe e bashkëshortit është në ditë të arta dhe nuk është ndikuar aspak nga ngjarja e rëndë ndodhur në 10 tetor në shtëpinë e  çifti.Vetëm pak më parë, 30-vjeçarja nga Kavaja ka postuar një foto ku shihet teksa flet me bashkëshortin në kamera. Kujtojmë se Dritan Haxholli u vra nga Bledar To çi në shtëpinë e Qatjas. Mediat aluduan se mes viktimës dhe Marsidës kishte një histori dashurie, megjithatë në deklaratat e shumta ajo gjithnjë e mohonte këtë fakt, duke u shprehur se kishte një marrëdhënie të mirë me burrin e saj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE