Kryesore

Një zarf me plumb brenda, kërcënohet me jetë Antonio Konte… por gruaja e përgënjeshtron!

11:41 - 16.11.19 gsh

Sipas “Corriere Dello Sport”, një episod i shëmtuar ka prishur qetësinë e Antonio Kontes ditën e sotme. Trajneri i Interit ishte vënë nën vëzhgim pasi ishte kërcënuar me jetë kur në shtëpi i kishte mbërritur një zarf me një plumb brenda. Gazeta raportonte se ka qenë vetë Konte ai që ka denoncuar faktin në polici dhe pasi ekzaminimit të fakteve, forcat e rendit e kanë vendosur nën kujdestari trajnerin zikaltër.Lajmi ka tonditur botën e futbollit mëngjesin e sotëm në Itali, por mesa duket kjo histori qenkësh e trilluar! Ka qenë Elisabeta Muskarelo, gruaja e Kontes, ajo që nëpërmjet një postimi në profilet e saj në rrjetet sociale, ka hedhur poshtë gjithçka. “Sa për kronikë, historia e plumbit është një budallallëk! Por mesa duket në Itali i kemi punët keq me komunikimin sepse dikush zgjohet në mëngjes, sajon dhe shkruan pa menduar kurrë për pasojat”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE