BLUETOOTH

Nuk ndalen zhveshjet! Vildania çmend fansat me foton e fundit

18:00 - 16.11.19 Gazeta Shqiptare

Ajo njihet për fotot e saj provokuese në rrjetet sociale. Së fundmi, fotomodelja Vildane Zeneli ka bërë provokimin e radhës. Ajo ka postuar një fotografi ku duket tërësisht e zhveshur, por ka vetëm një mbulesë të tejdukshme në trupin e saj.“Kur besimi është shumë i fortë, njerëzit shokohen”, ka shkruar Vildania poshtë fotografisë së saj. Fotomodelja është aktivizuar më shumë këtë fundvit ku edhe ka realizuar disa fotosesione interesante dhe tepër seksi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE