Aktualitet

Aksident masiv në Tiranë, taksia përplas makinën e parkuar dhe një automjet tjetër (VIDEO)

11:05 - 17.11.19 Gazeta Shqiptare

Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë.Mësohet se tre makina, mes të cilave një taksi, janë përplasur në rrugën “Vaso Pasha” për shkaqe ende të panjohura.

Nga informacionet paraprake, raportohet se taksia ka përplasur një makinë të parkuar dhe më pas është përfshirë në aksident edhe një automjet tjetër.

Fatmirësisht bëhet me dije se nuk ka të lënduar, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE