Show-Bizz

“Duhet me pas b*thë”/ Ja përgjigja epike e Era Istrefit për komentuesin

13:36 - 18.11.19 gsh

E ftuar për të performuar në ndeshjen Shqipëri –Francë në stadiumin e ri ‘’Air Albania’’,këngëtarja e njohur Era istrefi performoi këngën zyrtare të FIFA World Cup 2018, “Live it up”. Në videot e saj të postuara në Instagram, Era nuk ka mbetur pa u komentuar për veshjen dhe performancën e saj nga fansat, ku njëri prej tyre u tall me të pasmet duke i shkruar “Mirë është po duhet me pas b*thë. Ndërsa këngëtarja nuk ka nguruar që ti kthej përgjigje duke i shkruar ‘’Veç ajo s’na mungon”Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE