Show-Bizz

E pamë më në fund! Genta Ismajli bën daljen e parë publike me të dashurin

18:00 - 18.11.19 Gazeta Shqiptare

Par pak ditësh në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është në një lidhje dashurie. E kjo duket se është e vërtetë, pasi këngëtarja u pa duke u puthur me të në një video dhe tani kanë bërë daljen e tyre të parë publike. Prive ka siguruar pamje nga kjo paraqitje e Gentës me të dashurin, identiteti i të cilit ende nuk dihet. Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz në Zvicër. Derisa ende nuk ka informacione për emrin apo prejardhjen e burrit misterioz, ne i urojmë çiftit gjithë të mirat.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE