BLUETOOTH

Rezart Veleshnja tregoi rrogën në emisionin e Luanës dhe ajo e konfirmoi

18:00 - 19.11.19 Gazeta Shqiptare

Spektakli “Shiko kush luan” nuk nis asnjëherë njësoj dhe kësaj here dy kapitenët e skuadrave Rezart Veleshnja dhe Florian Binaj kanë zgjedhur të hyjnë në skenë me robdishambër. Por çfarë kërkojnë ata me këtë gjest, ndërsa Flori po negocionte për pikë, Rezi kërkoi rritje rroge. “Dua të ma rrisësh rrogën në 2.5 milionë nga 2 që e kam”,- tha ai. Ndërsa, Luana duke iu drejtuar audiencës tha se Rezi sapo kishte bërë publike rrogën e tij. Të jetë vërtetë kaq apo ta ketë bërë për show?! 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE