BLUETOOTH

U filmua duke u puthur me një mashkull, zbuloni identitetin e të dashurit biznesmen të Genta Ismajlit

18:00 - 19.11.19 Gazeta Shqiptare

Para pak ditësh në mediat rozë ka qarkulluar lajmi se këngëtarja Genta Ismajli është në një lidhje dashurie. Mesa duket kjo është e vërtetë. Në video, artistja shqiptare shihet me të dashurin duke bërë një hyrje spektakolare në një ambient me shumë njerëz. Në atë moment, ajo ndodhej në Turqi dhe po punonte për një bashkëpunim me një artist turk. Krahas këtij dueti vëmendja shkoi tek partneri i saj, për të cilin “Prive.al” ka mësuar se quhet Husen dhe është biznesmen. Husen jeton mes Turqisë dhe Zvicrës, ku ka bizneset e tij. Kujtojmë që më herët Genta është munduar gjithmonë që jetën private ta mbaj larg syrit të medias. 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

CLOSE
CLOSE