Show-Bizz

Dasmë private në Marok/ A është martuar Cristiano Ronaldo me Georginën

11:26 - 21.11.19 gsh

Ditën e djeshme në media doli lajmi se futbollisti i njohur Cristiano  Ronaldo dhe partnerja Georgina Rodriguez u martuan në fshehtësi. Revista’’ Novella 2000”, ka shkruar se ata kurorëzuan dashurinë e tyre në një cermoni private me miq dhe të afërm në Marok. Por mesa duket ky lajm nuk ka qënë i vërtetë dhe futbollisti i Juventusit , ka reaguar duke shkruar ‘Fake news’. Pasi në një intervistë të dhënë së fundmi Ronaldo u shpreh se Georgina është dashuria e tij dhe dasmën do e mbajnë në një ditë kur ata të jenë shumë të sigurtë.Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.